Centrum Medyczne Suliga - chirurgia plastyczna

Operacje żylaków – nowoczesne metody leczenia - Częstochowa.

Żylaki nie tylko szpecą ciało i stanowią dyskomfort w codziennym życiu, ale mogą być także poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Dlatego warto usunąć je odpowiednio wcześnie. Najlepiej zrobić to w specjalistycznym, sprawdzonym gabinecie, w którym lekarze stosują nowoczesne metody chirurgiczne. CM Suliga w Częstochowie to miejsce, w którym skorzystasz z zabiegów chirurgii plastycznej, ale także poddasz się operacji przepuklin brzusznych, czy właśnie operacji żylaków. Wykorzystujemy nowoczesne metody, jak najmniej inwazyjne dla pacjenta. Usuwany żylaki kończyn dolnych i odbytu.

W centrum medycznym poddasz się także zabiegowi usunięcia guzów oraz zmian pourazowych. Zespół placówki medycznej stanowią wykwalifikowani chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Jeśli szukasz miejsca, w którym skorzystasz z operacji przepuklin brzusznych lub innego zabiegu chirurgicznego, warto wybrać takie, co do którego masz pewność. Dokładny wywiad lekarski, a także uwzględnienie wszelkich przeciwwskazań do wykonania zabiegu, są niezbędne dla bezpieczeństwa pacjenta i uzyskania pożądanego efektu operacji żylaków i innych działań chirurgicznych.

Zabiegi chirurgii ogólnej dostępne w centrum medycznym

Najczęstsze zabiegi z chirurgii ogólnej, które są przeprowadzane w centrum medycznym:

  • operacje przepuklin: pachwinowe, mosznowe, kresy białej, pępkowe ,
  • operacje żylaków kończyn dolnych z safenektomią i miniflebektomią,
  • operacje żylaków odbytu,
  • operacje usunięcia zmian skórnych, guzów, zmian pourazowych.

Jeśli planujesz poddanie się operacji żylaków lub operacji przepuklin brzusznych i masz pytania, nasi lekarze pozostają do Twojej dyspozycji.